Warto wiedzieć

1. Kim są Rzeczoznawcy Polska?

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań rozliczanych gotówkowo z OC lub AC. Zespół tworzą rzeczoznawcy samochodowi, biegli sądowi i adwokaci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie uzyskać wysokie dopłaty do odszkodowań. Część zespołu pracowała jako likwidatorzy szkód komunikacyjnych, dzięki czemu dobrze znamy branżę.

2. Co oznacza dopłata do odszkodowania i czemu się tym zajmujemy?

Nasi analitycy zauważyli, że wiele odszkodowań jest wypłacanych w zaniżonych kwotach. Mając doświadczenie w sposobach likwidacji szkód stosowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe, postanowiliśmy zająć się tym profesjonalnie. Po analizie dokumentów dotyczących szkody komunikacyjnej ustalimy sumę dodatkowych pieniędzy do wypłaconego wcześniej odszkodowania.

3. Czy rozpatrujemy szkody wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych?

Zajmujemy się kompleksową obsługą szkód zgłoszonych w we wszystkich towarzystwach ubezpieczeniowych działających na terenie Polski.

4. Jakich dokumentów potrzebujemy do analizy?

Abyśmy mogli dokonać analizy sprawy z OC, wystarczy kosztorys oraz decyzja towarzystwa ubezpieczeniowego o wypłacie odszkodowania. W przypadku szkód rozliczanych z AC potrzebujemy dodatkowo polisę ubezpieczenia AUTOCASCO.

5. Jak analizujemy sprawy klientów?

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i analizujemy z pełnym zaangażowaniem. Znając techniki stosowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe od razu zauważamy ich niedopatrzenia. Sprawdzamy o ile zostało zaniżone odszkodowanie oraz skutecznie wyegzekwujemy różnice.

6. Kto może skorzystać z usługi dopłaty do odszkodowań?

Z naszej pomocy mogą skorzystać osoby fizyczne i firmy, które miały szkodę komunikacyjną z OC lub AC w przeciągu ostatnich 3 lat.

7. Jak wygląda nasz wzór umowy?

Wzór naszej umowy możesz pobrać tutaj. W razie pytań dotyczących treści umowy możesz się z nami skontaktować.

8. Czy obsługujemy tylko osoby fizyczne?

Realizujemy dopłaty do odszkodowań dla osób fizycznych, firm, stowarzyszeń oraz fundacji.

9. Jakie szkody mogą uzyskać dopłatę?

Zajmujemy się szkodami rozliczonymi gotówkowo z OC lub AC, które wydarzyły się w przeciągu ostatnich 3 lat.

10. Czemu nie warto samodzielnie wchodzić na drogę sądową?

Droga sądowa to stres i formalności. Sprawa może ciągnąć się latami. Wypłata odszkodowania może się znacznie opóźnić, o ile w ogóle zostanie przyznana przez sąd.

11. Jaki jest teren naszego działania?

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, więc klienci z okolic mogą spotkać się z naszym przedstawicielem osobiście. Zajmujemy się również sprawami klientów z pozostałych regionów Polski, ponieważ posiadamy naszych reprezentantów w całym kraju. Na spotkaniu można od razu przekazać niezbędne dokumenty i szczegóły dotyczące szkody. Oczywiście, możliwe jest skontaktowanie się bezpośrednio droga elektroniczną z centralą w Warszawie (adres mailowy biuro@rzeczoznawcypolska.pl)

12. Czy można skorzystać z dopłaty do odszkodowania po sprzedaży auta?

Tak. Po sprzedaży samochodu można skorzystać z naszej pomocy w uzyskaniu dopłaty do odszkodowania, o ile nie minęły 3 lata od wystąpienia szkody.

13. Ile trwa cała procedura?

Specjaliści pomogą uzyskać dopłatę do odszkodowania, a środki zostaną wypłacone maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych.

14. W jaki sposób wypłacamy środki?

Dopłatę do odszkodowania możemy przesłać na podane konto bankowe lub przekazem pocztowym. Środki finansowe można również odebrać od naszego przedstawiciela podczas spotkania.

15. Ile czasu trwa przyznanie dopłaty?

Nasi analitycy dokonują profesjonalnej i sprawnej analizy każdej sprawy, a dopłata do odszkodowania jest realizowana maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych.

Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, skorzystaj z naszej pomocy.
Udzielimy Ci wszystkich potrzebnych informacji i dokładnie zbadamy Twoją sprawę.
Wycena dopłaty jest całkiem darmowa i niezobowiązująca.
Nie tracisz zatem nic, a możesz zyskać wysoką dopłatę.

+48 22 304 44 44

Kontakt

Rzeczoznawcy Polska

Rzeczoznawcy Polska to firma, która zajmuje się profesjonalną pomocą w dopłacie do odszkodowań z OC lub AC. Dla klienta oznacza to jedynie konieczność przesłania dokumentów dotyczących szkody. Resztą formalności zajmujemy się osobiście.

Kontakt

Zostaw swój nr - skontaktujemy się z Tobą
lub zadzwoń do nas +48 22 304 44 44 !

Call Now Button